Raudonųjų Mandarinų eterinis aliejus, ekologiškas (Citrus reticulata) 10ml

10,59 €
Su PVM
Kiekis

Šis eterinis aliejus išgaunamas iš vaisiaus žievelės, kvapas gaivus, citrusinis, kiek saldokas. Labai švelnaus poveikio, todėl tinka naudoti ir patiems mažiausiems. Tinkamas naudoti vaikų masažui, ramina žarnyno veiklą ir mažina diegliukus (maišyti proporcijomis – 50ml saldžiųjų migdolų aliejus kartu su 10 lašelių raudonojo mandarino eterinio aliejaus). Tokį patį mišinį galima tepti ir esant susidariusioms strijoms. Po masažo nerekomenduojama būti ant saulės. Turintis raminančių savybių, todėl tinkamas garinti prieš miegą.

Tinkamas naudoti kovojant su stresu ir nerimu. Puikiai kelia nuotaiką, mažina irzlumą, pervargimo simptomus. Puikiai tinka namų valymui – tiek grindų plovimui (įlašinkite 5-10 lašų į kibirą vandens), tiek paviršių valymui (ant drėgnos šluostės užlašinkite kelis lašus). Galima pilti į vonią, geros nuotaikos užtaisas! (Norint naudoti vonioje skieskite su nedideliu kiekiu augalinio aliejaus, pienu ar pieno milteliais, gerai išmaišykite vandenį, uždarykite duris, kad neišsisklaidytų aromatas. Naudokite ne daugiau nei 4 lašelius eterinio aliejaus).

Galima naudoti veido odos priežiūrai (įmaišykite į kremą, veido valiklį ar kosmetinį vandenį – į vienkartinį 5ml indelį 1-2 lašeliai eterinio aliejaus).

Tinkamas kūdikiams, vaikams, nėščiosioms.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password