Loqi pirkinių krepšelis  OVO8

LOQI PIRKINIŲ KREPŠYS „AIRIŠKOS POEMOS 1957“


9,99 €
Su PVM

Šis krepšelis yra iš LOQI kolekcijos “Muziejai”, sukurtas pagal Ernesto Wilhelmo paveikslą “Irisches Gedicht”.  Graži mėlyna ir rožinė. Gili žalia. Kaip rubinai raudona. Pažvelkite į turtingą vaivorykštės spalvomis dailininko Ernst Wilhelm Nay‘s „Airiškos poemos“ pirkinių krepšį.

LOQI – išskirtinė daugkartinio naudojimo krepšelių kokybė ir ilgaamžiškumas. Visi maišeliai yra gaminami tvariai, be kenksmingų medžiagų ir yra draugiški gamtai, tai įrodo OEKO-TEX sertifikatas.

Pasakykite „TAIP“ LOQI daugkartiniui maišeliui, kuris praskaidrins kiekvieną dieną. Sumažinkime plastikinių maišelių naudojimą kartu ir rūpinkimės aplinka.

 

Kiekis
Išparduota

Poliesterio medžiaga yra tiesiog fantastiška! Ši medžiaga turi keletą savybių, o nuostabiausia yra tai, kad ji yra labai tvirta. Štai kodėl LOQI tęsiasi, tęsiasi ir tęsiasi… Tvarumas taip pat reiškia, kad nešiosite maišelį tiek ilgai, kiek tik galėsite. Arba tiksliau – nešiosite, kol jis taps jau “nebegyvas” ir nebeatnaujinamas. Poliesterio medžiaga yra atspari chemikalams, dilimui, tempimui, susitraukimui ir yra atspari vandeniui. Ši medžiaga yra perdibama.

Aš sveriu 55g

Aš galiu talpinti 20kg

Mano išmatavimai 50cm * 42cm

Mano dėklo su užtrauktuku išmatavimai 11cm * 11.5cm

EN.IG

Charakteristikos

Medžiaga
Poliesteris

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password