Loqi pirkinių krepšelis  OVO8

LOQI PIRKINIŲ KREPŠYS "Indijos povas"


11,50 €
Su PVM

Fotografas Joel Sartore specializuojasi nykstančių rūšių ir kraštovaizdžio fotografavime visame pasaulyje. Jis yra „Photo Ark“ 25 metų trukmės dokumentinio projekto, skirto išsaugoti rūšis, įkūrėjas. Įsigydami šios kolekcijos maišelį jūs padedate tęsti NATIONAL GEOGRAPHIC mokslininkų ir tyrinėtojų darbą visame pasaulyje.

LOQI – išskirtinė daugkartinio naudojimo krepšelių kokybė ir ilgaamžiškumas. Visi maišeliai yra gaminami tvariai, be kenksmingų medžiagų ir yra draugiški gamtai, tai įrodo OEKO-TEX sertifikatas.

Pasakykite „TAIP“ LOQI daugkartiniui maišeliui, kuris praskaidrins kiekvieną dieną. Sumažinkime plastikinių maišelių naudojimą kartu ir rūpinkimės aplinka.

 

Kiekis
Išparduota

Poliesterio medžiaga yra tiesiog fantastiška! Ši medžiaga turi keletą savybių, o nuostabiausia yra tai, kad ji yra labai tvirta. Štai kodėl LOQI tęsiasi, tęsiasi ir tęsiasi… Tvarumas taip pat reiškia, kad nešiosite maišelį tiek ilgai, kiek tik galėsite. Arba tiksliau – nešiosite, kol jis taps jau “nebegyvas” ir nebeatnaujinamas. Poliesterio medžiaga yra atspari chemikalams, dilimui, tempimui, susitraukimui ir yra atspari vandeniui. Ši medžiaga yra perdibama.

Aš sveriu 55g

Aš galiu talpinti 20kg

Mano išmatavimai 50cm * 42cm

Mano dėklo su užtrauktuku išmatavimai 11cm * 11.5cm

NG.IP

Charakteristikos

Medžiaga
Poliesteris

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password